Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sýrová omáčka

Hledáte ideálního společníka k masu i zelenině? S THOMY Sýrovou omáčkou nemůžete šlápnout vedle! Její kvality naplno vyniknou i v kombinaci s těstovinami nebo bramborami. Záleží jen na vás, jakou jí dáte příležitost se předvést! Vyzkoušejte THOMY omáčky, které jsou extra chutné a snadné na přípravu. Stačí je jen ohřát a rázem máte hotovou skvělou přílohou k masu, těstovinám, zelenině nebo rybám.

Značka THOMY byla založena v roce 1954 ve Švýcarsku a nese jméno svého zakladatele Fritze Thomyho Schaada. Značka THOMY je od samotného začátku spojována s inovacemi, například jako první přišla s hořčicí v tubě. V 70. letech se THOMY zařadilo k největšímu potravinářskému koncernu Nestlé. V roce 1987 byla na trh uvedena THOMY Holandská omáčka, která se dodnes řadí k ikonickým výrobkům. Dnes je značka THOMY k dostání nejen v německy mluvících zemích, ale i v Čechách, na Slovensku nebo v balkánských zemích.

Složení: Pitná voda, smetana 10 %, tvrdý sýr 4,5 %, modifikovaný kukuřičný škrob, vaječné žloutky, jodidovaná jedlá sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), aromata (obsahují mléko), cukr, sušený kvasničný výtažek, zahušťovadlo (xanthan)